7/24 Teknik Servis
0 [541] 934 58 69 - 0 [505] 069 58 69

Ostim Mahallesi Enerji Caddesi Dizayn İş Merkezi No: 1-C Yenimahalle Ankara

0 [312] 385 40 56
info@deltakompresor.com

Yüksek Basınçlı

Yüksek Basınçlı
Yüksek Basınçlı

Sanayileşmenin ardından internet devrimi ile dünyamızın bugünkü geldiği noktada doğru ticari duruşu sergilemek için önceye oranla daha teknolojik, daha bilgili, daha modern ve inovatif olmak gerekli. Biz, 1983 yılından beri büyüklerimizden aldığımız iş disiplini, ahlak ve vizyonerlik ile yürüdüğümüz bu yolda hedeflerimizi hep bir adım öteye taşıyarak çalıştık. Her zaman daha iyi, daha dayanıklı ve tasarruflu ürünler üretebilmenin yollarını bulmak, geliştirmek için çabaladık. Bugün, Türkiye'nin her yerinde yüzleri gülen müşterilerimizin ve bizi temsil eden ürünlerimizin olması bize onur ve gurur veriyor. Doğaya olan bağlılığımız ve saygımızı yitirmeden, emeğin üstün gücüne inanarak felsefemiz doğrultusunda yol almaya, ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeden her zaman daha kaliteli servis ile daha çok noktaya ulaşmaya ve bu bakış açısı ile daima geleceği bekleyen değil, karşılayan olmaya devam edeceğiz..

Standart Özellikler

*Ağır hizmet tipi çelik konstrüksiyon yapısıyla, güçlü ve zor şartlara dayanıklı, ileri teknoloji ısı eşanjörü *Rakiplerinkinden 10 ila 20 kat arası daha büyük ısı değişimi gerçekleşen yüzey alanı *Soğutucu gazdan basınçlı havaya doğrudan soğukluk transferi *Mükemmel termal yalıtım *Hızlı başlangıç ve reaksiyon süresi *Hava akışına uygun olarak kullanılan komponentler ve özel tasarım ile düşük enerji tüketimi *Tropikal iklim koşullarına uygun, kompakt tasarım

Teknik Özellikler

Yüksek Basınçlı

İLETİŞİM


Ostim Mahallesi Enerji Caddesi Dizayn İş Merkezi No: 1-C Yenimahalle Ankara

39° 58' 25.5"N, 32° 44' 14.824"E "

0 [312] 385 40 56

0 [541] 934 58 69

0 [505] 069 58 69

info@deltakompresor.com

Hafta İçi : 08:30 - 18:00 Cumartesi : 08:30 - 14:00

HABERDAR OL


Kampanyalardan haberdar olmak için e-mail adresinizi bize bildirin...

Bu sitedeki Delta Kompresör ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Delta Kompresör ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Delta Kompresör izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Delta Kompresör haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Delta Kompresör tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Delta Kompresör | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen®