7/24 Teknik Servis
0 [541] 934 58 69 - 0 [505] 069 58 69

Ostim Mahallesi Enerji Caddesi Dizayn İş Merkezi No: 1-C Yenimahalle Ankara

0 [312] 385 40 56
info@deltakompresor.com

Gaz Soğutmalı

Gaz Soğutmalı
Gaz Soğutmalı
Gaz Soğutmalı
Gaz Soğutmalı

Sanayileşmenin ardından internet devrimi ile dünyamızın bugünkü geldiği noktada doğru ticari duruşu sergilemek için önceye oranla daha teknolojik, daha bilgili, daha modern ve inovatif olmak gerekli. Biz, 1983 yılından beri büyüklerimizden aldığımız iş disiplini, ahlak ve vizyonerlik ile yürüdüğümüz bu yolda hedeflerimizi hep bir adım öteye taşıyarak çalıştık. Her zaman daha iyi, daha dayanıklı ve tasarruflu ürünler üretebilmenin yollarını bulmak, geliştirmek için çabaladık. Bugün, Türkiye'nin her yerinde yüzleri gülen müşterilerimizin ve bizi temsil eden ürünlerimizin olması bize onur ve gurur veriyor. Doğaya olan bağlılığımız ve saygımızı yitirmeden, emeğin üstün gücüne inanarak felsefemiz doğrultusunda yol almaya, ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeden her zaman daha kaliteli servis ile daha çok noktaya ulaşmaya ve bu bakış açısı ile daima geleceği bekleyen değil, karşılayan olmaya devam edeceğiz..

Standart Özellikler

Düşük basınç kaybı ile kompressör güç tasarrufu Hızlı başlangıç ve reaksiyon süresi Hava akışına uygun olarak kullanılan komponentler ve özel tasarım ile düşük enerji tüketimi R134A soğutma gazı ve büyük tasarlanmış condenser ile 60°C Maksimum giriş sıcaklığı ve 50°C ortam sıcaklığında dahi normal kapasitelerde çalıştırılabilme özelliği Son teknolojik gelişmelere göre dizayn edilmiş alüminyum plakalı ısı eşanjörleri ile yüksek enerji tasarrufu Tropikal iklim koşullarına uygun, kompakt tasarım Enerji tasarrufu özelliği sunan ve ikaz-arıza bildirimleri yapabilen dijital kontrolör Vidasız paneller ve plastik kollar ile soğutma bileşenlerine kolay erişim Soğutma bölümünden ayrı olarak tasarlanan elektrik panosu ile kurutucuyu açmaya gerek kalmaksızın elektriksel arızalara kolay müdahale olanağı Tüm modellerde standard olarak sunulan çiğlenme noktası göstergesi ERD 23 - ERD 2775 arası modellerde standart olarak sunulan entegre giriş-çıkış filtreleri ile 1micron partikül ve 0.01ppm yağ ayrıştırma olanağı

Teknik Özellikler

Gaz Soğutmalı
Gaz Soğutmalı

Doğru kurutucu seçimi için örnek hesaplama Örneğin kompresör kapasitesi 200m3/h , çalışma basıncı 6Bar, kurutucu giriş sıcaklığı +40°C ve ortam sıcaklığı +30°C. Kurutucu kapasitesi aşağıdaki formüle göre hesaplanır. Kompresör kapasitesi / F1 / F2 / F3 = Kurutucu apasitesi 200 / 0,92 / 0,98 / 0,94 = 236 m³/h min.kurutucu kapasitesi. Bu kompresör ve çalışma şartları için kullanılması gereken kurutucu modeli ERD 305.

İLETİŞİM


Ostim Mahallesi Enerji Caddesi Dizayn İş Merkezi No: 1-C Yenimahalle Ankara

39° 58' 25.5"N, 32° 44' 14.824"E "

0 [312] 385 40 56

0 [541] 934 58 69

0 [505] 069 58 69

info@deltakompresor.com

Hafta İçi : 08:30 - 18:00 Cumartesi : 08:30 - 14:00

HABERDAR OL


Kampanyalardan haberdar olmak için e-mail adresinizi bize bildirin...

Bu sitedeki Delta Kompresör ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Delta Kompresör ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Delta Kompresör izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Delta Kompresör haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Delta Kompresör tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Delta Kompresör | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen®