7/24 Teknik Servis
0 [541] 934 58 69 - 0 [505] 069 58 69

Ostim Mahallesi Enerji Caddesi Dizayn İş Merkezi No: 1-C Yenimahalle Ankara

0 [312] 385 40 56
info@deltakompresor.com

HG Serisi (Yüksek Basınçlı)

HG Serisi (Yüksek Basınçlı)
HG Serisi (Yüksek Basınçlı)

Sanayileşmenin ardından internet devrimi ile dünyamızın bugünkü geldiği noktada doğru ticari duruşu sergilemek için önceye oranla daha teknolojik, daha bilgili, daha modern ve inovatif olmak gerekli. Biz, 1983 yılından beri büyüklerimizden aldığımız iş disiplini, ahlak ve vizyonerlik ile yürüdüğümüz bu yolda hedeflerimizi hep bir adım öteye taşıyarak çalıştık. Her zaman daha iyi, daha dayanıklı ve tasarruflu ürünler üretebilmenin yollarını bulmak, geliştirmek için çabaladık. Bugün, Türkiye'nin her yerinde yüzleri gülen müşterilerimizin ve bizi temsil eden ürünlerimizin olması bize onur ve gurur veriyor. Doğaya olan bağlılığımız ve saygımızı yitirmeden, emeğin üstün gücüne inanarak felsefemiz doğrultusunda yol almaya, ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeden her zaman daha kaliteli servis ile daha çok noktaya ulaşmaya ve bu bakış açısı ile daima geleceği bekleyen değil, karşılayan olmaya devam edeceğiz..

Standart Özellikler

*HG Serisi hava filtreleri yüksek basınç uygulamalarına özel olarak tasarlanmıştır. *50 Bar çalışma özelliğine sahip bu filtreler alüminyumdan imal edilmiş olup kaynaksız yekpare tasarıma sahiptir. *Tasarımsal olarak sağlam, dayanıklı ve güvenilirdir. *Büyük çapta et kalınlığına sahip olması ve özenle test edildikten sonra kullanıma sunulması yüksek performanslı operasyonu garanti eder. *İç ve dış yüzeyler paslanmayı engelleyecek şekilde anodize edilmiştir.

Teknik Özellikler

HG Serisi (Yüksek Basınçlı)
HG Serisi (Yüksek Basınçlı)
HG Serisi (Yüksek Basınçlı)
HG Serisi (Yüksek Basınçlı)

Notlar : *A sınıfı elementler yağa doymuş durumlarda kullanılmamalıdır. *A sınıfı elementler verimli filtrelemenin sürekliliğini sağlamak için kullanılacağı uygulamaya uygun olarak ve/veya her 6 aylık kullanım dönemleri dolduğunda değiştirilmelidir. *A sınıfı elementler karbon monoksit ve karbon dioksit gibi belli başlı gazları filtreleyemez. *Hava filtreleri mineral ve sentetik yağlarla kullanılmaya uygundur. *Hava akış yönü filtre elementi üzerinden içten dışa doğrudur (A sınıfı filtre hariç).

İLETİŞİM


Ostim Mahallesi Enerji Caddesi Dizayn İş Merkezi No: 1-C Yenimahalle Ankara

39° 58' 25.5"N, 32° 44' 14.824"E "

0 [312] 385 40 56

0 [541] 934 58 69

0 [505] 069 58 69

info@deltakompresor.com

Hafta İçi : 08:30 - 18:00 Cumartesi : 08:30 - 14:00

HABERDAR OL


Kampanyalardan haberdar olmak için e-mail adresinizi bize bildirin...

Bu sitedeki Delta Kompresör ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Delta Kompresör ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Delta Kompresör izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Delta Kompresör haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Delta Kompresör tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Delta Kompresör | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen®