7/24 Teknik Servis
0 [541] 934 58 69 - 0 [505] 069 58 69

Ostim Mahallesi Enerji Caddesi Dizayn İş Merkezi No: 1-C Yenimahalle Ankara

0 [312] 385 40 56
info@deltakompresor.com

GL Serisi

GL Serisi
GL Serisi

GL serisi basınçlı hava filtreleri günümüz basınçlı hava sektörünün filtreleme ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanmıştır. Yüksek dayanıkllık gücüne sahip GL serisi filtreler bağlantı seçeneklerindeki çeşitlilik ile düşük basınç kayıpları ve yüksek verim olanağı sunarak son kullanıcılara daha rahat bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Derin plise tekniği ile filtrasyon alanı genişletilmiş olan GL serisi filtreler, daha etkin filtrasyon ve daha fazla partikül tutma özelliği sunmaktadır. Enerji verimliliği esasına göre çalışan ve güvenilir performans sunan GL serisi filtreler, basınçlı havada akımında asılı kalan yağ ve partikülleri elemine etmek üzere özel olarak dizayn edilmiştir. GL serisi filtreler, 16 bar maksimum çalışma basıncı, 0.01 mikrona kadar parçacık filtreleme çözünürlüğü ile ¼”’ten 3” NPT/BSP ebatlarına kadar bağlantı seçenekleri sunan 4 farklı modele sahiptir. Gözeneksiz alüminyum gövde, dayanıklı epoksi toz kaplama ve paslanmaya dayanıklı iç yüzey kaplaması uzun bir servis ömrü sunar. Özel uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için farklı filtre kombinasyonları yaratılabilir. GL serisi filtreler Avrupa Birliği’nin Basınçlı Ekipman Direktifine (PED) uygun üretilir ve ISO 8573 standardında performans karakteristiğine sahiptir. ESCOMP, kolay bakım olanağı sunması ve enerji tasarrufu önlemleri alınabilmesi amacıyla GL filtreler ile birlikte diferansiyel basınç manometresi kullanımını önermektedir.

Standart Özellikler

Ön Filtre / Partikül Filtresi Filtre / Element hava akış yönü dıştan içe doğru Genel Amaçlı Filtre / Su Tutucu Filtre / Element hava akış yönü içten dışa doğru Hassas Tip Filtre / Yağ Tutucu Filtre / Element hava akış yönü içten dışa doğru Aktif Karbon Filtre Filtre / Element hava akış yönü dıştan içe doğru

Teknik Özellikler

GL Serisi
GL Serisi
GL Serisi
GL Serisi
GL Serisi

Maximum akış hızı için, tabloda belirtilen modelin akış hızı değerini çalışma basıncınıza karşılık gelen düzeltme faktörü ile çarpınız. Notlar : A sınıfı elementler yağa doymuş durumlarda kullanılmamalıdır. A sınıfı elementler verimli filtrelemenin sürekliliğini sağlamak için kullanılacağı uygulamaya uygun olarak ve/veya her 6 aylık kullanım dönemleri dolduğunda değiştirilmelidir. A sınıfı elementler karbon monoksit ve karbon dioksit gibi belli başlı gazları filtreleyemez. Akış hızları 7 bar çalışma basıncına göre verilmiştir. Farklı çalışma basınçlarında akış değerleri için düzeltme faktörü tablosunu kullanınız. Hava filtreleri mineral ve sentetik yağlarla kullanılmaya uygundur. Tüm filtreler Basınçlı Ekipman Direktifine (97/23/EC) uyumlu olarak üretilmiştir.

İLETİŞİM


Ostim Mahallesi Enerji Caddesi Dizayn İş Merkezi No: 1-C Yenimahalle Ankara

39° 58' 25.5"N, 32° 44' 14.824"E "

0 [312] 385 40 56

0 [541] 934 58 69

0 [505] 069 58 69

info@deltakompresor.com

Hafta İçi : 08:30 - 18:00 Cumartesi : 08:30 - 14:00

HABERDAR OL


Kampanyalardan haberdar olmak için e-mail adresinizi bize bildirin...

Bu sitedeki Delta Kompresör ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Delta Kompresör ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Delta Kompresör izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Delta Kompresör haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Delta Kompresör tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Delta Kompresör | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen®