7/24 Teknik Servis
0 [541] 934 58 69 - 0 [505] 069 58 69

Ostim Mahallesi Enerji Caddesi Dizayn İş Merkezi No: 1-C Yenimahalle Ankara

0 [312] 385 40 56
info@deltakompresor.com

F Serisi

F Serisi
F Serisi

F serisi harici şamandıralı tahliyeler basınçlı hava sistemlerinin toplanma noktalarında biriken sıvı kondensatın atılması için tasarlanmıştır. Dayanıklı epoksi toz boya kaplama ve paslanmayı önleyici anodize iç yüzey kaplama uzun servis ömrünü garanti eder.

Standart Özellikler

*Elementler bir biyel kolu sistemi ile monte edilir. *Harici iki şamandıralı tahliye sistemi *Eşsiz tasarıma sahip ön ayrıştırma bölmesi *Kaynaklı bağlantı bölgeleri ile güçlü yapı *CE ve ASME onaylı tanklar *Üst flanş üzerinden kolayca değiştirilebilen iç elementlerle bakım kolaylığı

Teknik Özellikler

F Serisi
F Serisi
F Serisi
F Serisi
F Serisi

Maximum akış hızı için, tabloda belirtilen modelin akış hızı değerini çalışma basıncınıza karşılık gelen düzeltme faktörü ile çarpınız. Notlar : A sınıfı elementler yağa doymuş durumlarda kullanılmamalıdır. A sınıfı elementler verimli filtrelemenin sürekliliğini sağlamak için kullanılacağı uygulamaya uygun olarak ve/veya her 6 aylık kullanım dönemleri dolduğunda değiştirilmelidir. A sınıfı elementler karbon monoksit ve karbon dioksit gibi belli başlı gazları filtreleyemez. Akış hızları 7 bar çalışma basıncına göre verilmiştir. Farklı çalışma basınçlarında akış değerleri için düzeltme faktörü tablosunu kullanınız. Hava filtreleri mineral ve sentetik yağlarla kullanılmaya uygundur. F serisi filtrelerde farklı flanş bağlantı seçeneği mümkündür. Detaylar için ESCOMP satış bölümü ile bağlantıya geçiniz. Hava akış yönü filtre elementi üzerinden içten dışa doğrudur.

İLETİŞİM


Ostim Mahallesi Enerji Caddesi Dizayn İş Merkezi No: 1-C Yenimahalle Ankara

39° 58' 25.5"N, 32° 44' 14.824"E "

0 [312] 385 40 56

0 [541] 934 58 69

0 [505] 069 58 69

info@deltakompresor.com

Hafta İçi : 08:30 - 18:00 Cumartesi : 08:30 - 14:00

HABERDAR OL


Kampanyalardan haberdar olmak için e-mail adresinizi bize bildirin...

Bu sitedeki Delta Kompresör ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Delta Kompresör ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Delta Kompresör izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Delta Kompresör haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Delta Kompresör tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Delta Kompresör | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen®